TıpDil sınavı nedir?

TıpDil sınavı nedir?

TıpDil sınavı, Türkiye'de tıp ve diş hekimliği alanlarında eğitim gören öğrencilerin veya bu alanlarda çalışmak isteyen profesyonellerin, mesleki İngilizce dil yeterliliklerini ölçmek için düzenlenen bir sınavdır. Bu sınav, Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yürütülmekte ve genellikle her yıl düzenlenmektedir. Sınavın amacı, sağlık profesyonellerinin İngilizce dilindeki tıbbi literatürü anlama ve bu alanda etkin bir şekilde iletişim kurabilme yeteneklerini değerlendirmektir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

tipdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

HEDEFLEDİĞİNİZ SKORA ULAŞAMAZSANIZ ÖDEDİĞİNİZ ÜCRETİN TAMAMINI HEMEN İADE EDİYORUZ!