TIPDIL

2021 TIPDİL SINAV TARİHLERİ

08.01.2021 / TIPDIL

TIPDİL sınavı Ankara Üniversitesi TÖMER tarafından gerçekleştiriliyor. Özellikle TUS ve DUS adaylarının tercih ettiği sınav genellikle yılda iki defa gerçekleştiriliyor. Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi (ASYM) her yıl sene başında yaptığı resmi açıklama ile sınav tarihlerini kamuoyuna duyuruyor.

 

2021 TIPDİL SINAV TARİHLERİ

TIPDİL çoğunlukla senede 2 defa yapılıyor. Geçmiş yıllardaki sınav tarihleri incelendiğinde sınavın her yıl genellikle Şubat ve Haziran aylarında yapıldığını görüyoruz. 2021 yılı için Ankara Üniversitesi Sınav Yönetim Merkezi (ASYM) sınav tarihleri konusunda henüz resmi bir açıklama yapmadı. Resmi açıklama geldiğinde sınav tarihlerini makalemizde paylaşacağız.

 

 

uzmantıpdil

 

 
Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

tipdil Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST